Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Karnków

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Karnków

Karnków,dolnośląskie

165 000 zł93 m² 1 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż pół domu wolnostojącego położonego w Karnkowie w województwie dolnośląskim, 15 km od Grodkowa, 19 km od Strzelina. Nieruchomość posiada 93m2 powierzchni i położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie Cyprianów

Cyprianów(Karnków + 14 km)

149 000 zł752 m² 198,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/kl15/2025 Oferta wyłącznie u nas w biurze. Oferujemy do sprzedaży łącznie 5 działek rekreacyjnych: 3 działki o powierzchni ok 750 m2 każda oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koziołki(Karnków + 19 km)

70 000 zł1 003 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1003 m | koziołki | mpzp | blisko lasu | spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1003 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Bądków

Bądków(Karnków + 14 km)

259 000 zł2 812 m² 92,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki w doskonałej lokalizacji - Bądków gm. Zgierz. Działka o powierzchni 2812 m2 ,w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Zgierz

Zgierz(Karnków + 22 km)

1 490 000 zł158,03 m² 9 428,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Idealny dom dla poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji. Przemyślana, duża przestrzeń dzienna w stanie deweloperskim oraz oddzielona komfortowa część sypialniana daje poczucie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jastrzębia

Jastrzębia(Karnków + 13 km)

162 000 zł900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: tel.   działki łowicz/jastrzębia/górki Blisko ul. Łowickiej w Łowiczu przy drodze E14 348 powierzchnia 900 m2 - cena 180 zł/m2 Wymiary: 37 m x 24 m Budynki mieszkalne:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Strzelin(Karnków + 17 km)

389 900 zł54,10 m² 7 207,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

MR To jasne i przytulne mieszkanie przy ul. Wolności w Strzelinie będzie świetnym wyborem dla pary, singla lub osoby pracującej zdalnie. Duża kuchnia z jadalnią, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Plecewice

Plecewice(Karnków + 25 km)

760 000 zł180 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:938 m²

Szukasz domu, w którym poranki smakują lepiej niż kawa, a wieczory są spokojniejsze niż niedziela u babci? Zapraszamy do Plecewic koło Sochaczewa miejsca, gdzie 180 m przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Nowa Wieś Mała

Nowa Wieś Mała(Karnków + 12 km)

26,67 zł/m²450 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowny kliencie, oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni ok. 450m2 usytuowanego na piętrze w wolnostojącym budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Łąkowa

Nieborów(Karnków + 15 km)

100 000 zł10 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

homfi ma przyjemność zaprezentować bardzo dużą działkę w atrakcyjnej cenie lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Nieborów. To malownicza miejscowość położona pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kowalewice

Kowalewice(Karnków + 24 km)

87 000 zł912 m² 95,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki w świetnej lokalizacji - Kowalewice , 2 km od Ozorkowa. Działka budowlana o powierzchni 912 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Karnków

Karnków,dolnośląskie

219 000 zł93 m² 2 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący pół domu wolnostojącego, położony w Karnkowie w województwie dolnośląskim, 15 km od Grodkowa, 19 km od Strzelina. Lokal posiada 93m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Karnków

Karnków,dolnośląskie

170 000 zł120 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży są mieszkania w Karnkowie gm. Przeworno. Mieszkania znajduje się na piętrze niskiego bloku. Obecnie mieszkanie zajmuje całe piętro bloku. Powierzchnia 120 mkw. Część.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij